ЮМЕР РАШИДОВ НАДДЕЛЯ В КОНКУРЕНЦИЯТА НА 55 АМАТЬОРА

• от

Последната събота на февруари се превърна в поредния традиционен усмихнат аматьорски празник. 55 състезателя премериха сили в поредния кръг на Софийска Билярдна Аматьорска Лига.

ПОБЕДИТЕЛИ
Юмер Рашидов е един от доказаните състезатели в аматьорските лиги, който отдавна не бе напомнял за прекрасните си билярдни качества. С перфектно поведение, страхотно спортментсво и категорична игра той успя да спечели заслужен златен медал, като на финала отстрани лидера в ранглистата Антоний Косев с резултат от 6:0.
Бронзовото отличие остана за друг дебютант сред първенците Андрей Изранцев. Той игра страхотно до полуфиналната фаза, където липса на концентрация го спря от по-предно класиране.
Престижната 4-та позиция остана за Иван Михов, известен със страхотната си техника и слабите си нерви.

4-то място 40 лв.

Томболи (20%) от 85 лв. след края на турнира спечели чаровната Мартина Драганова.
Организационни разходи за спортен клуб БСД (20%) – 80 лв. (при изиграно билярдно време на стойност 1124 лв. за целия период на турнира)
Фонд Sofia Amateur TOP 16 в края на сезона (10%)- 40 лв.

Фонд до момента за финалния турнир , събрани от проведени турнири в спортен клуб БСД (1,3,7,9 кръг)– 187 лв.

НОВАТА РАНГЛИСТА очаквайте скоро ТУК

Календар BSD OPEN HANDICAP LEAGUE ТУК

Календар Софийска Билярдна Аматьорска Лига ТУК

Следващи събития през март 2017:
04.03. BSD OPEN HANDICAP LEAGUE Аматьори срещу Професионалисти с равни шансове – Клуб БСД
11.03. Десети кръг на Софийска Билярдна Аматьорска Лига – ВСЕКИ МОЖЕ ДА СПЕЧЕЛИ – клуб СТИКС
25.03. Единадесети кръг на Софийска Билярдна Аматьорска Лига – ВСЕКИ МОЖЕ ДА СПЕЧЕЛИ – клуб БСД.

Ръководството на спортен клуб БСД ви пожелава много приятни билярдни емоции през всички уикенди на месец март!